Predátor 4? Scénář je dokončen

Dle několika zdrojů se na internetu objevila zpráva o novém Predátoru 4. Scénář, napsaný Fredem Dekkerem, je připravený a je tak dalším krokem blíže k dokončení. Tato informace byla potvrzena zprávou na profilu scénáristy. Režírovat film by mohl Shane Black, který si vzal do parády také třetího Iron Mana. Fred i Shane spolu spolupracují už delší dobu, od roku 1987 a to od prvního filmu Predátor, ve kterém zazářil skvělý Arnold Schwarzenegger.

Predator 4

Detaily filmu zatím nebyly oznámeny a tak lze pouze spekulovat, o čem by čtvrtý Predátor mohl být. Tak či tak, nový film by neměl být remakem žádného z předešlých Predátorů, ale měl by pokračovat příběhově dál. Herci také zatím nejsou oznámeni, je ovšem možné, že Shane Black bude chtít přivézt některé z bývalých hvězd včetně Arnolda Schwarzeneggera, Carla Weatherse nebo Dannyho Glovera. Co se týče Arnieho, ten se už několikrát nechal slyšet, že pokračování prvního Predátora byl hluboký pokles, jelikož studia se většinou snaží z úspěšného prvního filmu vytřískat co nejvíce peněz a nedají si na čas s detaily scénáře či například s lepším výběrem herců.
Prozatím můžeme jen doufat, že se z čtvrtého Predátora nestane podobná blamáž jako jeho dvou předchůdců. Třeba se Arnoldovi scénář zalíbí a své fanoušky opravdu potěší učinkováním.

A jaký názor máte vy? Chcete, aby se Arnold objevil v pokračování filmu Predátor 4?


Zdroj: Movieweb.com, Theguardian.com

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.