Pokračování Terminátora Genisys potvrzeno!

Studio Skydance oficiálně potvrdilo další (možná i dvě) pokračování Terminátora Genisys. Návrhem termínu pro návrat na stříbrná plátna se stal rok 2017. Předpokládá se ovšem, že to Skydance nestihne, tak jak to avizoval Dana Goldberg během 6. ročníku Media Leadership Conference WRAP, protože bude nutné nejdříve provést výzkum o tom, co diváci a fanoušci opravdu ve filmu chtějí a co ne.

Studio Skydance se bude nejprve zabývat celosvětovým výzkumem mínění fanoušků, co na terminátorovi milují a co by si ve filmu přáli. Na druhou stranu bude samozřejmě vřele vítána i negativní kritika. Skydance se tím snaží vytvořit snímek, který uspokojí očekávání svých věrných fanoušků, ale také předčí očekávání veřejného publika. Můžeme se snad tedy těšit opět na temnou atmosféru prvního terminátora? Či publikum rozhodne pro uvolněnější atmosféru s legendárními hláškami?

Kterého z terminátorů máte nejraději a chtěli byste, aby se mu nový podobal?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

V dalším pokračování terminátora by měl samozřejmě opět účinkovat hrdinný Arnold Schwarzenegger a možná, jak avizoval Youth Health Magazine, i herečka z Her o trůny – Emilia Clarke. Ta by se teoreticky opět ukázala v roli Sáry Connorové a to i přesto, že byla kritizována za svůj herecký výkon v předchozím filmu. V několika spekulacích se objevilo, že právě mladá Emilia byla důvodem propadu filmu, jelikož nedokázala nahradit charakterově silnější Lindu Hamilton.

Terminátor Genisys vydělal v USA 90 milionů dolarů, ve světě se poté dostal přes hranici 350 milionů dolarů.

James Cameron a Arnold Schwarzenegger (T2)

James Cameron a Arnold Schwarzenegger (T2)

Režisér, který by se chopil natáčení zatím vybraný není, ale jedna z předchozích zpráv o možném pokračování terminátora psala, že by to mohl být James Cameron. Tak snad.

(Terminátor Genisys trailer)

A jaký film byste si představovali vy? Napište nám to do komentářů!


Zdroj: kpopstarz.com, vcpost.com, YouTube.com

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.