Pokračování komedie Dvojčata – Trojčata!

Jako kdyby se Arnold vrátil do svých mladých let, kdy točil a připravoval jeden akční film za druhým, tak i dnes máme další novinku. Již dříve se mluvilo a uvažovalo o pokračování komedie Dvojčata – Trojčata! („Triplets“)

Trojčata. Kdo je třetím sourozencem?

V posledních dvou letech se pracovalo na vizi nového filmu.
Arnold popisuje: „Hlavní myšlenkou bylo, abych já a Danny DeVito našel naše další dvojiče – trojiče, které by měl zahrát Eddie Murphy. Poté co naše matka zemře, v závěti je psáno, že část dostane jeden bratr, část druhý a část TŘETÍ. A my se zeptáme..náš další bratr? A pak zjistíme, že v experimentu byla zainteresovaná ještě nějaká osoba černé pleti.“

dvojcata_arnie_danny

Scénář na Trojčata je kompletní a každý kdo ho četl s ním dle Arnieho souhlasí, tak jako u Conana, nyní je nutné najít režiséra a dát film dohromady. Z nadšení herců to ovšem vypadá velice nadějně.

trojcata_arnie_eddie_danny

Tak snad přinese některý z připravovaných filmů Arnoldovi zlatou sošku, Oscara. Že by film 478 (více o 478 ZDE)? Nový Conan či Trojčata? Uvidíme!
Jak řekl Arnold „It will happen“…“Stane se to.“


Zdroj: TheArnoldFans

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.