Knihy Arnolda Schwarzeneggera

Knihy Arnolda Schwarzeneggera

Arnold Schwarzenegger jako spisovatel prezentuje své životní zkušenosti a rady v několik knižních dílech.knihy arnolda schwarzeneggera_total recall CZ: Total Recall: Můj neuvěřitelný pravdivý životní příběh
EN: Total Recall: My Unbelievably True Life Story
Vydání: 1.10.2012, Simon & Schuster
Arnold Schwarzenegger se narodil v malém městečku Thal, v Rakousku roku 1947. Do Los Angeles se přestěhoval v ve věku 21 let. Během deseti let se z něj stal zámožný podnikatel. Po dalších dvaceti letech největší světovou filmovou hvězdou. Roku 2003 byl zvolen guvernérem Kalifornie.
To vše lze přirovnat ke ztělesnění Arnoldova amerického snu. Total Recall popisuje jeho životní cestu. Arnieho dětství v Rakousku, cestu do Spojených států, vytvoření mezinárodního kulturistického průmyslu, vdechnutí života nejznámějším filmovým postavám, stanutím v popředí politiky jako kalifornský guvernér. To vše a ještě více lze nalézt v úžasné knize Totall Recall!


knihy arnolda schwarzeneggera_5 CZ: Arnold: Výuka kulturistiky
EN: The Education of a Bodybuilder
Vydání: 1. 1. 1993, Simon & Schuster
Pětinásobný Mr. Universe, sedminásobný Mr. Olympia, Mr. World, Nejlépe stavěný muž Evropy, jméno Arnold Schwarzenegger je ikonou kulturistiky. Ve své knize popisuje jak Rakouský Dub přišel ke sportu kulturistiky, čím se inspiroval a jak dosáhl svých výsledků.Na více než 250ti stránkách Arnold sdílí své tajemství, jak dosáhnout za použití správného cvičení a diety stejných výsledků. Komplexní program, který radí jak krok po kroku využít trénink ke zlepšení zdraví. Jeho program zahrnuje speciální čtyřdenní režim specifických cviků pro rozvoj jednotlivých svalových skupin. Všechny cviky jsou doplněny fotografiemi Arnolda v akci.

Ještě si vzpomínám, jak jsem poprvé vstoupil do posilovny. Nikdy předtím jsem neviděl nikoho zvedat závaží. Ti chlapi byli obrovští a brutální. Vzpěrači pokrytí potem, mocní a silní. A v tu chvíli jsem si uvědomil, že to co jsem hledal, je přede mnou. Připadal jsem si jako kdybych přešel houpací most na pevnou zem.knihy arnolda schwarzeneggera_4 CZ: Arnoldovo cvičení pro děti
EN: Arnold’s Fitness for Kids
Vydání: 1. 3. 1993, Doubleday
3 knihy:Arnoldovo cvičení pro děti do 5ti let (Arnold’s Fitness for Kids, Ages Birth – 5)
Arnoldovo cvičení pro děti, 6-10 (Arnold’s Fitness for Kids, Age 6-10)
Arnoldovo cvičení pro děti 11-14 (Arnold’s Fitness for Kids, Age 11-14)
Knihy Arnolda Schwarzeneggera jsou rozděleny dle věku, kdy se každá zaobírá jinou věkovou skupinou a zaměřuje se na správné cvičení, zdraví, výživu.


knihy arnolda schwarzeneggera_3 CZ: Encyklopedie moderní kulturistiky: Bible kulturistiky, aktualizované a revidované vydání
EN: The New Encyclopedia of Modern Bodybuilding: The Bible of Bodybuilding, Fully Updated and Revised
Vydání: 1. vydání: 1. 7. 1985, Simon & Schuster; 2. vydání: 5. 11. 1999, Simon & Schuster
Elitní kulturisti, gymnasti, hráči golfu či trenéři fitness. Každý kdo cvičí s činkami či provádí jinou tělesnou aktivitu musí vlastnit tuto knihu. Knihu, kterou může napsat jen Arnold Schwarzenegger. Knihu, která si získala svou pověst jako Bible kulturistiky.
Uvnitř lze nalézt nejaktuálnějsí informace jak o silovém tréninku, tak kulturistické soutěži, dále sekci o stravě a výživě, sportovní psychologii, léčbě a prevenci úrazů a metody tréninku, kde je každá část ilustrovaná podrobnými detailními fotografiemi. Kniha dále popisuje pravdivé a vyzkoušené tipy Arnolda pro nabírání hmoty, síly a tvarování svalů, definuje nejlepší metody pro každou část těla pro dosažení maximálních silových tréninků.
Toto velkolepé dílo je určeno nejen pro pokročilé kulturisty, ale i amatéry. V něj Arnie sdílí svoje moudrosti, tajemství a ukazuje, jak převzít kontrolu nad svým tělem a dokázat využít svůj potenciál.


knihy arnolda schwarzeneggera_1 CZ: Arnoldovo kulturistika pro muže
EN: Arnold’s Bodybuilding for Men
Vydání: 12. 10. 1984, Simon & Schuster
Kompletní program pro kulturisty k udržení dobré kondice a excelentního zdravého a dobře tvarovaného těla. V Arnoldově knize o kulturistice pro muže legendární Arnold Schwarzenegger ukazuje, jak dosáhnout nejlepší fyzické kondice ve Vašem životě. Pro každého muže v jakémkoliv věku, krok po kroku, spojení zvedání těžkých vah kombinované s aerobním kondičním cvičením. Kniha zahrnuje počáteční stretching (protažení), zahřátí před začátkem tréninku a uvolnění svalů po tréninku a samozřejmě různé série cviků, dále fakta o stravě a výživě. V neposlední řadě lze v díle nalézt cviky, které lze provádět doma, pokud zrovna nemůžete do posilovny a potřebujete udržet kondici.


knihy arnolda schwarzeneggera CZ: Arnoldovo formování těla pro ženy
EN: Arnold’s Bodyshaping for Women
Vydání: 1. 11. 1979, Simon & Schuster
Arnoldovo jedna z dalších knih, tentokrát zaměření pro ženy. Skrze kompletní program Arnold s Douglasem Kentem Hallem ukazují, jak vymodelovat do krásy ženské tělo. A to díky správnému cvičení, stravě a správné životosprávě.

Zdroj: Goodreads.com, Bodybuilding.com, Schwarzenegger.com
Knihy Arnolda Schwarzeneggera

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.