I’ll be back! Terminátor 6

Již jsme jednou avizovali (ZDE), že se Skydance studio rozhodlo o pokračování Genisys , a to dokonce v roce 2017. Ale…

V jednom interview na australském kanále 9 osmašedesátiletý stroj na zabíjení poznamenal, že se určitě vrátí a že se těší, již ale nepoznamenal žádné přibližné datum. Šestý terminátor se vrátí na stříbrná plátna až za 3 roky, po tom co byl odsunut z plánu studia filmem Dwayna Johnsona „Baywatch“ (bude tam hrát sice Rock, ale za cenu odsunu Terminátora…to je zlo).

 
Terminator T-800
 

Tak či tak, dobrou zprávou je, že by měl film režírovat James Cameron, takže se snad můžeme těšit na ponurejší atmosféru starých terminátorů. Uznejte sami, že Terminátor Genisys byl sice super snímek plný akce, ale něco tomu prostě chybělo. Přesně to, co lze najít v Terminátorovi a Terminátorovi 2. Temnější atmosféru? Charismatičtější herce? Počítáme-li i Terminátora Salvation, kde si náš hrdina nezahrál (a ještě film označil posléze za naprostý propadák), z pěti terminátorů si každý najde ten svůj.
 

 

Arnold se nechal slyšet, že je v bezvadné kondici a na natáčení se nemůže dočkat. Tak snad mu to nadšení a hlavně zdraví vydrží. Jakou úlohu bude mít Arnold Schwarzenegger v šestém terminátorovi se zatím neví, ale zřejmě v návaznosti na Genisys si opět zahraje terminátora, již ale těžce vysloužilého modelu.
„Old but not obsolete!“?

Nezoufejte, že se šestý terminátor odložil, Arnolda Schwarzeneggera si totiž užijete mnohem dříve.
A to v připravovaném filmu 478 a nebo CONANA! Již tento rok.


Zdroj: CinemaBlend.com, Telegraph.co.uk, Theterminatorfans.com

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života. Arnold CZ Fans!
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.