Exkluzivní informace o přípravách nového Conana!

Pamatujete si Arnoldovu poslední návštěvu v Edinburghu? Právě tam a posléze v Birminghamu se konala konference (21. 1. 2016), která měla zajímavou součást, a to Arnoldovu řeč na téma nového připravovaného Conana. Tento zlatý hřeb večera vyvrcholil pro nás důležitými informacemi k připravovanému filmu.

Legenda o Conanovi či Conan Dobyvatel?

Nový Conan, jak bylo avizováno, by měl nést název „The Legend of Conan„, tedy Legenda o Conanovi. Je ale velice možné, že se název ještě změní, jelikož přímo z Arnoldovo úst zazněl název „Conan the Conqueror“ = Conan Dobyvatel“. Zajímavostí ovšem je, že tento název byl navrhován již v roce 1987, kdy se připravovalo pokračování Ničitele Conana.

mlady_conan_stary_conan

Arnold vypráví: „Conan Dobyvatel, kde sedím roky a roky na trůnu, desetiletí, a poté z náhle přijde čas, kdy mě chtěji z trůnu svrhnout. Tento příběh ve filmu určitě bude a bude i natočen.“
A přesně tyto slova nás, jako největší fanoušky Arnolda Schwarzeneggera velice těší, jelikož to vypadá, že nový Conan bude určitě natočen.
„Ano, ve skutečnosti je připravený scénář, nyní hledáme režiséra, aby přípravy nabraly na obrátkách.“

Téměř sedmdesátiletý slavný herec přitom nevykazuje žádné známky věkového omezení a jak sám dodává: „Jednou z výhod, když trénujete každý den, když jezdíte na kole každý den, když na sobě budete pracovat každý den, zjistíte, že tělo neregistruje stáří. Protože když jste ve formě, ukazujete stáří svá záda. Takže se cítím skvěle a několik posledních filmů, které jsem natočil, jsem ani ve většině nepotřeboval kaskadéra. Zvládl jsem všechny fyzické věci a nezničilo mě to, mám spoustu energie a cítím se opravdu báječně. Takže jsem přesvědčen, že pro mě nebude problém pokračovat v natáčení Conana, kde budu jezdit na koni či bojovat s mečem.“

kral_conan

Nyní jen stačí vybrat správného režiséra a můžeme se těšit na jeden z nejočekávanějších filmů Arnolda Schwarzeneggera – na roli, která ho stvořila legendou. Conana.


Ničitel Conan, Barbar Conan


Zdroj: TheArnoldFans

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.