6 pravidel úspěchu Arnolda Schwarzeneggera

6 pravidel úspěchu Arnolda Schwarzeneggera


Arnoldova MOTIVACE

Známých 6 pravidel legendárního a epického Arnolda Schwarzeneggera, o které se podělil při projevu na Jihokalifornské univerzitě 15. 5. 2009. Nejslavnější kulturista, nejlépe placený hollywoodský herec, akční hrdina, kalifornský guvernér. Šest pravidel, jak se stát úspěšným.

Video – 6 Arnoldových pravidel1. Věřte si

Zeptejte se sami sebe, kdo chcete být. Ne čím, ale kdo. Zamyslete se nad tím, co vás činí šťastným bez ohledu na to, jak moc šíleně to může znít ostatním lidem. Běžte za svým cílem a věřte si!

2. Porušte některá pravidla

Porušujte pravidla, ne zákon. Pokud chcete něčeho dosáhnout a nebýt jako ostatní, nesmíte být jako ostatní a řídit se stejnými pravidly. Přemýšlejte jinak! Nakonec, jaký má smysl být a žít na této zemi, když všechno co chcete je být jako ostatní a vyhnout se jakýmkoliv problémům.

3. Nebojte se neúspěchů

Všechno, co Arnold v životě dělal, dělal s uvědoměním možného neúspěchu. Tím chce ale říci, že se nesmíte bát dělat rozhodnutí. Nemůžete být paralyzováni strachem z neúspěchu nebo se nikdy neposunete o kus dál. Posouváte se dál a dál proto, že věříte v sami sebe a ve své cíle.

4. Neposlouchejte lidi, co říkají NE

Nevšímejte si lidí, co vám říkají, že tohle a tamto nejde zvládnout. Poslouchejte sami sebe, tak jak to dělal Arnold, s tím, že to jde a vy to zvládnete. Arnold zbožňoval, pokud mu někdo řekl, že to nejde, že to ještě nikdo nikdy nezvládl. Protože poté, co to zvládnete, jste první.

5. Nepolevujte a dejte do toho všechno

Nikdy nechtějte neuspět jen kvůli tomu, že jste nepracovali dost tvrdě. Šampióna z vás dělá jen tvrdá práce, tvrdá dřina, to je to, co vás posouvá k vítězství. Neexistují žádné zkratky. Pamatujte, že nemůžete šplhat po žebříku s rukama v kapsách. Proto, abyste něco dokázali, musíte něco obětovat. Jak praví Arnold: Pokaždé, co někde zevlujete, někdo jiný tvrdě pracuje a vítězí.

6. Dejte něco zpět

Jakoukoliv cestu si ve svém životě zvolíte za svými cíli, vždy by jste si měli najít čas oplatit vaše úspěchy lidem, zemi či státu. Tak praví Arnold. Proč? Úspěch není jen o vás a i přesto, že docílíte a dosáhnete vašich úspěchů, měli byste dát něco nazpět nejen těm, kteří vám pomohli.

(Český přepis není doslovný)


Zdroj: Youtubegraduationwisdom.com

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.