Arnold si v Zurichu převezme Golden Icon Award

Arnold Schwarzenegger si převezme Golden Icon Award! A to na ročním filmovém festivalu v Zurichu, který se bude konat v období od 24. září do 4. října. Tuto zprávu oznámil dnes ředitel festivalu Karl Spoerri a Nadja Schildknecht.

Arnold S

Golden Icon Award je nejcenější festivalový symbol uznání, který se daruje herečce či herci za to, čeho v životě dosáhl/a. Arnoldovi bude cena předána ve středu 30. září v komplexu Corso Cinema.

Kromě předávání ZFF Golden Icon Award by měl Arnold představit jeden ze svých nejnovějších filmů Maggie a podiskutovat o jeho práci s tělem.

„Jsme mimořádně hrdí na to, přivítat Arnolda Schwarzeneggera, jednoho z největších Hollywoodských legend zde v Zurichu a jsme rádi, že se s námi podělí o jeho filmy a příběhy,“ jak uvedl umělecký ředitel ZFF Karl Spoerri.

***

Arnold Schwarzenegger je jeden z mála lidí na planetě, který ve snaze dát zpět zemi, která mu umožnila dosáhnout skvělých výsledků, kandidoval a byl zvolej guvernérem Kalifornie. Jako guvernér pracoval s vůdci obou politických stran na řešení klimatických změn, rozvoji obnovitelných zdrojů energie a přestavění kritické infrastruktury. Také se věnoval investicím do výzkumu kmenových buněk a byl jeden z reformátorů zdravotnictví a velkých politických změn. I přesto, že svou kancelář opustil v roce 2011, Arnie nadále podporuje úsilí pro čistou energii založením neziskové organizace R20: Regions of Climate Action. O dva roky později založil USC – Ústav pro státní a globální politiky, věnovaný hledání řešení otázek v oblasti životního prostředí, ekonomických a dalších problémů.


Zdroj: www.thewrap.com

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.