Likvidátor

Likvidátor


Zpět na výběr filmů Trailer
InfoDějZajímavosti
EN: Eraser
Rok vydání: 22. 8. 1996
Scénář: Tony Puryear, Walon Green, Michael S. Chernuchin
Režie: Chuck Russell
Doba trvání: 115 minut
Herecké obsazení: Arnold Schwarzenegger, James Caan, Vanessa Williams, James Coburn, Robert Pastorelli, James Cromwell, Danny Nucci, Andy Romano, Nick Chinlund, Michael Papajohn, Joe Viterelli, Mark Rolston, John Slattery, Robert Miranda, Roma Maffia, Tony Longo, Gerry Becker, John Snyder, Melora Walters, Olek Krupa, Cylk Cozart
Žánr: Akční / Drama / Mystery
John Kruger (Arnold Schwarzenegger), pracující jako likvidátor důkazů o lidech, jenž jsou odhaleni v programu na ochranu svědků či jako hlavní svědci proti zločinu. John dostane pod ochranu Lee Cullen z firmy Cyrez Corporation, která vyvíjí tajné zbraně pro armádu. Lee zjistí podvody se zbraněmi a stane se rázem subjektem, jenž musí být odstraněn. John ale musí čelit také svému kamarádovi Robertu Dequerinovi, který se zřejmě za celým podvodem skrývá.
  • Originální název společnosti byl „Cyrex“, ale pravá společnost Cyrix si stěžovala, takže všechny dialogy byly předabovány a logo společnosti digitálně upraveno.
  • V momentě, kdy jde John Kruger do domu Lee, má na své bundě „Let’s party!“, což je odkaz na Komando, kde přesně tuhle hlášku říká Arnold Vernonu Wellsovi.
  • Kamarád Arnolda Sven-Ole Thorsen, který se mj. objevil v mnoho jeho dalších filmech, je jeden ze střelců na konci filmu.
Zdroj: IMDb.com
Trailer
Zdroj: YouTube.com

Komentáře

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.