Arnieho reklama to dotáhla až na Super Bowl

Někteří z vás si určitě všimli, že v USA se konal každoroční Super Bowl (což je finální match dvou nejlepších týmů) a jedna z pečlivě vybraných reklam byla i ta s Arnoldem Schwarzeneggerem! Jednoduše..Arnieho reklama to dotáhla až na Super bowl!

A jak to všechno začalo?

Jako nejvěrnější Arnoldovi fanoušci si jistě vzpomínáte, když na konci září navštívil Arnold se svou přítelkyní Heather a několika kamarády Prahu. Projel si jí na kole, nahrál několik videí na Snapchat a poté odcestoval kamsi za Prahu. Pokud jste četli tuzemský bulvár, neuniklo vám ani video, které zachycuje přes 30 lidí, spoustu kamer, nějaké maskéry a Arnolda pohybujícího se s mobilem v ruce po place. Po place, který se nacházel jen malý kousek od Berouna. (Video lze najít ZDE)

Část reklamy, která se natáčela u Berouna lze shlédnout PRÁVĚ ZDE!

O několik týdnů později vyšla na Google Play nová hra se silnou reklamní kampaní…epickou kampaní. Ano, to proto, že v hlavní roli jsme mohli opět spatřit Arnolda Schwarzeneggera, a to i přesto, že šlo o prachsprostou reklamu na mobilní hru. To jestli hra je nebo není kvalitním zabijákem volného času při jízdě ve veřejné dopravě či sezení na záchodě necháme nyní stranou. Důležité je to, že vznikla na tuto hru ještě další reklama, která se dostala až na finále Super Bowlu.

Posuďte sami, jak si reklama stojí ve vašich očích. Za nás teda dobrý. Hrdinný Arnold nezklamal a přihodil i nějakou tu hlášku s jeho nezaměnitelným přízvukem. „Free from da app-stoah!“


Zdroj: YouTube.com,

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.