5 věcí, jak oslavit Arnoldovy narozeniny

Dnes je velký den, Arnold slaví své 69. narozeniny. Většina z nás (no, zřejmě asi všichni) si s ním zřejmě rukou napotřesou a nepopřejí mu, ALE..nabízí se samozřejmě jiná řešení. Jako skalní fanoušci legendárního Arnolda Schwarzeneggera máte jedinečnou možnost zapojit se do bujarých oslav jeho 69. narozenin.
5 věcí, jak oslavit Arnoldovy narozeniny.

1. Zajděte si pořádně zaboostovat

Není nic lepšího, než si na Arnoldovy narozeniny zajít do posilovny a dát si pořádně do těla. Samozřejmě, že tam nemusíte být tak dlouho jako sám Arnie, ale tak aspoň na pohodu si zacvičit.

5 veci jak oslavit narozeniny arnolda

2. Udělejte si filmový maraton

Samozřejmě, že ne každý je fanoušek posiloven a fitness center, takže pro vás bude zřejmě nejlepší variantou zkouknout některý z Arnoldových filmů. Conan, terminátor, predátor či komando jsou klasickou samozřejmostí, ale můžete zabrousit i do méně známých – například Kaktusový Jack!

total_recall

Barbar Conan_14

 

3. Převlečte se za svého oblíbeného hrdinu

Kostým. Samozřejmě. Je dost možné, že v tom budete vypadat idiotsky, ale nikoho to neurazí. Ba naopak.

5 věcí, jak oslavit Arnoldovy narozeniny

4. Mluvte jen v Arnieho hláškách

Nejznámější hlášky z kultovních Arnieho filmů – všichni je známe. A také i používáme. Dnes jen zesilte četnost. Minimalizujte vše jen na hlášky z vašich oblíbených filmů z Arnoldem.

5 věcí, jak oslavit Arnoldovy narozeniny

5. Podělte se o tento radostný den s přáteli

Velký den, velká oslava. Přece si jej nenecháte jen pro sebe, že ne? Slavte i s ostatními a sdílejte tuto radostnou zprávu se svými kamarády!

5 věcí, jak oslavit Arnoldovy narozeniny


Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života. Arnold CZ Fans!
Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.