478 – Nový film Arnolda Schwarzeneggera!

Poslední zprávy ze světa filmů týkající se Arnolda avizovaly připravený scénář na Predátora 4, připravovanou Legendu o Conanovi či potvrzení pokračování Terminátora Genisys. Nyní se ale zaměříme na film s číselným názvem „478“, na kterém náš hrdina právě pracuje. Informací o snímku samozřejmě není moc, jelikož film stále není dokončený a producenti nechtějí nic vyzradit.

Tak či tak, Arnold ve filmu ztvární Viktora, manžela a otce od rodiny, která tragicky zahyne při letecké havárii. Tragédie, která je připisována řízení letového provozu, pobouří nejen rodiny pozůstalých, ale především širokou veřejnost natolik, že je řízení letového provozu přesunuto do ochranné vazby. Viktorovi na celém případu ale něco nesedí a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst.

478

Maggie Grace a Arnold Schwarzenegger při natáčení v Ohiu.
Zdroj:Facebook

Jestli vám příběh něco připomíná, co takhle Protiúder? Film 478 by měl ovšem být žánrově víc drama / thriller a Arnie zde už bude o něco starší.

Film 478 je založen na pravdivé události. Očekáván je ještě tento rok. Tak se máme na co těšit.


„478“ – Nový film Arnolda Schwarzeneggera!


Zdroj: slashfilm.com, IMDb.com, deadline.com

Komentáře

Komentáře

Autor: ArnoldSchwarzenegger.cz

Nejlepší česká stránka Arnolda Schwarzeneggera. Aktuální a kompletní informace ze světa filmů, kulturistiky i Arnoldova života.
Arnold CZ Fans!

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.